пʼятниця, 6 квітня 2012 р.

§ TURTLE NEWS: [ANIMALS] Екологи хочуть закрити дельфінарій «Немо»

Окружний адміністративний суд Києва 11 квітня розгляне позов громадських організацій - Київського екологічно-культурного центру та "Екоправо-Київ" - до Голосіївської районної прокуратури у столиці щодо незаконності роботи дельфінарію "Немо". Про це заявив директор Київського екологічно-культурного центру Володимир Борейко та юрист "Екоправо-Київ" Галина Левина.
"У своїй позовній заяві ми просимо Окружний адміністративний суд Києва визнати бездіяльність Голосіївської районної прокуратури незаконною і зобов`язати її вжити належних заходів для припинення незаконної діяльності київського дельфінарію "Немо", - сказала Левина.
За її словами, попереднє судове слухання справи розпочнеться 11 квітня об 11.00.
Борейко повідомив, що дельфінарій "Немо" працює без відповідних дозволів. Еколог послався на листи, отримані організацією від Державної архітектурно-будівельної інспекції, виконувача обов`язки головного державного інспектора з нагляду у сфері пожежної безпеки у Києві, Державної екологічної інспекції у столиці, а також від головного санітарного лікаря столиці.
"Ще 17 вересня 2009 року постановою головного державного санітарного лікаря Голосіївського району діяльність київського дельфінарію "Немо" була заборонена. За результатами перевірок, санітарна інспекція району передала матеріали до Голосіївської прокуратури для вжиття відповідних заходів прокурорського реагування. Але прокуратура жодним чином не відреагувала на повідомлення санстанції, навіть після повторного звернення", - уточнив Борейко.
Еколог звернув увагу на той факт, що діяльність київського дельфінарію за рішеннями контролюючих органів неодноразово заборонялася, але заклад подовжує працювати.
"У дельфінарій кожен день приходить велика кількість людей, і ці люди не застраховані від того, що цей об`єкт може впасти. Тому що державні органи, які надають дозволи на експлуатацію якоїсь будівлі, такого документу не видавали", - зазначив Борейко.
За матеріалами: «УНІАН.Київ».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар