неділя, 18 травня 2014 р.

Пікетування “Новий шанс дельфінам!” – 20 травня 2014 р., біля Київського апеляційного адміністративного суду, Київ, вул. Московська, 8, корп. 5

Що: пікетування засідання суду, на якому розглядатиметься касаційна скарга щодо протиправних дій ТОВ «Подих природи» (власників дельфінарію «Немо»).

Де: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5.

Коли: 20 травня 2014 року о 10:00.

Позивач – Прокурор міста Києва, відповідач – Київська міська рада, треті особи – ТОВ «Подих природи», комунальна організація «Київський зоологічний парк загальнодержавного значення».

Приходь і скажи рішуче «НІ!» злочинному бізнесу на тваринах!

Довідка. ТОВ «Подих природи» пов'язане з власниками мережі дельфінаріїв «Немо», які отримують прибутки від жорстокої експлуатації дельфінів та інших морських ссавців по всій Україні та за її межами. Під тиском київських зоозахисників діяльність дельфінаріїв визнана незаконною, однак через корупцію в країні вони продовжують її.

ТОВ «Подих природи» намагається отримати в оренду землю у Київському зоологічному парку загальнодержавного значення терміном на 49 років, а це фактично захоплення землі назавжди. При цьому це фактично підставна фірма, яка не володіє жодним дельфінарієм і жодним дельфіном.

Гендиректор Київського зоопарку Євген Кирилюк підтримує злочинний бізнес на дельфінах, зокрема дельфінотерапію, яка є шахрайством від медицини. Фактично для підтримки проекту ТОВ «Подих природи» його вже вдруге (!) поставили на посаду гендиректора зоопарку. Нагадаємо, що під час свого попереднього керівництва Кирилюк підписав угоду з ТОВ «Країна мрій», у якій прокуратурою було виявлено ряд грубих порушень, що послужило приводом для його звільнення. Для громадськості керівництво зоопарку розповідає казочку про те, що будівництво дельфінарію на його території допоможе вирішити проблеми людиноподібних мавп, які утримуються у кричуще непристосованих умовах.

Ділки намагаються використати в своїх корисливих інтересах територію, що належить державі. 49 років оренди – це загарбання державної землі назавжди і спроба мафіозного зрощення приватного бізнесу та корумпованої комунальної структури. Цю оборудку допомагає пропхнути Київська міськрада – частково через байдужість і невігластво багатьох депутатів, а більшою мірою – через потужне лобі наближених до бізнесу чиновників.

Сьогодні, коли однією з нагальних потреб суспільства є люстрація суддів, ми маємо більше шансів порятувати дельфінів від жорстоких і жадібних ділків та навести лад в земельних справах столиці.

Організатори акції – Спілка вільних журналістів «Природа над усе», Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва», ГО «Давайте разом».

Контактна особа:

Віталій Черняховський

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

Веб-сайт: www.forumspaskiev.org.ua

E-mail: forumspaskiev@mail.ru

 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар